MOBİLYA KREDİ SİSTEMİ

Evimo mobilya'da alışveriş yapmak çok kolay ! Siz değerli müşterilerimize kredi kartsız 10 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz.

 


Evlenecek çiftlere ve evini yenilemeyi düşünenlere Evimo Mobilya'dan avantajlı ve kolay ödeme seçeneği. Ön ödemeli satış sistemi ile beğendiğiniz ürünlerin siparişini verin, ürünü teslim alacağınız tarihe kadar parça parça dilediğinizce ödeyin. Üstelik faizsiz ve nakit fiyatına taksitlendirme avantajı ile ödemelerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
 
Bu kampanyada müşterilerimize havale fiyatlarımız üzerinden taksitlendirme yapılmaktadır. Sipariş tutarının %30'u peşin, kalan bakiye ürünleri teslim alacağınız tarihe kadar aylık taksitle ödenmektedir. Ödeme planını ve tutarını sizin belirlediğiniz bir elden taksitlendirme ve senetli satış olan bu sistemle evini yenilemek veya yeni bir ev kurmak artık çok kolay. Bu sistem ile hem fiyat artışlarından etkilenmiyor, hem de kendi bütçenize göre ödeme imkanı sağlıyoruz. Kampanyada müşterilerimiz aldığı ürünü değiştirme hakkına sahiptir.

Emanet sistemimizde ürünleri teslim alacağınız tarihe kadar ücretsiz olarak bekletebiliyorsunuz. Teslim alacağınız tarihte sipariş tutarının kalan bakiyesinin kapatılması gerekmektedir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR