GARANTİ KAPSAMI

TÜM MOBİLYALARIMIZ 2 YIL BOYUNCA GARANTİ KAPSAMINDADIR

Evimo Mobilya tarafından satışı yapılan tüm mobilyalar 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Garanti süresi ürünlerin teslim tarihinden itibaren başlamaktadır. Kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Ürünlerin teslimatı ve teslim sonrası montajı konusunda yaşanabilecek tüm sorunlar için teknik ekibimiz yardımcı olmaktadır.

Parça Garantisi: Tüm mobilyalarımız tarafınıza ulaşıp montajı yapılana kadar sigorta kapsamındadır. Gelen ürününüzün herhangi bir parçasında nakliyeden veya taşımadan kaynaklanan bir problem oluşursa hatalı parçanın ücretsiz olarak değişimi yapılır. Tüm mobilyalarımız demonte olarak üretildiğinden sorunlu olan parçanın değişimi yapılmaktadır.

Ürünlerinizi teslim alırken hasarlı olan paketler için kargo teslim tutanağını imzalamadan önce bunu not olarak yazdırmanız ve hasarlı olan paketin fotoğrafını çekerek bize ulaştırmanız gerekmektedir. Paketin içerisinde zarar gören ürünü kargo şirketine fatura edebilmemiz için bu konu önem arz etmektedir. Yanlış bir parçanın tarafınıza gönderilmemesi için birkaç fotoğrafı
 [email protected] adresine veya 0850 303 8466 nolu whatsapp satış sonrası destek hattımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Mekanik Garantisi: Ürünlerimizde kullanılan tüm mekanik parçalar (menteşe, ray sistemi, ayak mekanizması gibi) 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Servis Garantisi: Ürününüzün garanti süresi içerisinde oluşan ve parça değişimi ile giderilemeyen sorunlar, yetkili servisimiz tarafından giderilmektedir. Servis kaydınızı [email protected] adresinden veya 0 532 133 1311 nolu whatsapp satış sonrası destek hattımızdan oluşturabilirsiniz.

Montaj Garantisi: Evimo Mobilya; müşterilerinin almış olduğu ürünleri uzun yıllar severek sorunsuzca kullanabilmesi için montaj garantisi vermektedir. Müşterilerimizin ürünlerinin montajını kendilerinin yapmasından kaynaklanan montaj hatalarında oluşabilecek sorunlu parça şirketimiz tarafından ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

7/24 Destek: Size sunduğumuz her ürün ve hizmet için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Tüm sorun ve taleplerinize destek sağlamak için 7/24 çalışıyoruz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 303 8466
WhatsApp Destek Hattımız: +90 532 133 1311

 

Çalışma Saatlerimiz:
Pazartesi - Pazar : 09:00 ile 21:00
Pazar : 10:00 ile 20:00 arasındadır.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR